www.elektrobroz.cz | Přihlášení
 - Hlavní strana              
 - Nabidka                     
 - Reference                  
 - Naše služby                
 - O nás                        
 - Kontakty                    
 - Aktuální akce              
 - Pracovní příležitosti     
 - Fotogalerie                
 - Mapa stránek             
 - Odkazy                     

Stožáry a výložníky

Sadové

TYPOVÁ ŘADA: S

Ke všem typům lze použít výložníky SK. Stožár typové řady S se používá k osvětlení sadů, parků, pěších zón a vedlejších komunikací. Hlavní charakter použití je dán jmenovitou výškou a variantami instalací výložníků. Svítidlo lze instalovat přímo nebo lze použít výložníky typu SK a SKA až SKD. Jedná s o dvoustupňový paticový stožár. Spodní část dříku je opatřena otvorem pro vstup kabelu.Svorkovnice se montuje na dřík a je chráněna paticí PK 850/95.

TYPOVÁ ŘADA: K

Ke všem typům lze použít výložníky SK. Stožár typové řady K se používá k osvětlení sadů, parků, pěších zón a vedlejších komunikací. Hlavní charakter použití je dán jmenovitou výškou a variantami instalací výložníků. Svítidlo lze instalovat přímo nebo lze použít výložníky typu SK a SKA až SKD. Jedná s o třístupňový bezpaticový stožár. Spodní část dříku je opatřena otvorem s dvířky pro montáž svorkovnice. V ose dvířek jsou dva protilehlé oválné otvory pro průchod kabelů.

TYPOVÁ ŘADA: KL

Ke všem typům lze použít výložníky SK. Stožár typové řady KL se používá k osvětlení sadů, parků, pěších zón a vedlejších komunikací. Hlavní charakter použití je dán jmenovitou výškou a variantami instalací výložníků. Svítidlo lze instalovat přímo nebo lze použít výložníky typu SK a SKA až SKD, s výjimkou stožáru KL 6 - 133/60. Jedná s o dvoustupňový bezpaticový stožár. Spodní část dříku je opatřena otvorem s dvířky pro montáž svorkovnice. V ose dvířek jsou dva protilehlé oválné otvory pro průchod kabelů.

Silniční

TYPOVÁ ŘADA: J

Ke všem typům lze použít výložníky J i UD. Stožár typové řady J se používá k osvětlení větších prostor, hlavních městských komunikací. Hlavní charakter použití je dán jmenovitou výškou a variantami instalací výložníků. Svítidlo lze instalovat na výložníky typu J a UD, jednoramenné a dvojramenné s vyložením do 3000 mm a trojramenné a čtařramenné, s vyložením do 2000 mm. Jedná s o dvoustupňový bezpaticový stožár. Spodní část dříku je opatřena otvorem pro vstup kabelu. Svorkovnice se montuje na dřík a je chráněna paticí PK 1200/145

TYPOVÁ ŘADA: U

Ke všem typům lze použít výložníky SK. Ke všem typům lze použít výložníky J i UD. Stožár typové řady U se používá k osvětlení větších prostor, hlavních městských komunikací. Hlavní charakter použití je dán jmenovitou výškou a variantami instalací výložníků. Svítidlo lze instalovat na výložníky typu J a UD, jednoramenné a dvojramenné, s vyložením do 3000 mm. Pro typ U 12 - 159/114 lze použít pouze jednoramenný výložník s vyložením do 3000 mm. Jedná s o třístupňový bezpaticový stožár. Spodní část dříku je opatřena otvorem s dvířky pro montáž svorkovnice. V ose dvířek jsou dva protilehlé oválné otvory pro průchod kabelů.

TYPOVÁ ŘADA: UL

TYPOVÁ ŘADA: UL Ke všem typům lze použít výložníky J i UD. Stožár typové řady UL se používá k osvětlení větších prostor, hlavních městských komunikací. Hlavní charakter použití je dán jmenovitou výškou a variantami instalací výložníků. Svítidlo lze instalovat na výložníky typu J a UD, jednoramenné a dvojramenné, s vyložením do 2000 mm. Jedná s o dvoustupňový bezpaticový stožár. Spodní část dříku je opatřena otvorem s dvířky pro montáž svorkovnice. V ose dvířek jsou dva protilehlé oválné otvory pro průchod kabelů.

TYPOVÁ ŘADA: UZ

TYPOVÁ ŘADA: UZ Ke všem typům lze použít výložníky UZA i UZB.. Stožár typové řady UZ se používá k osvětlení větších prostor, hlavních městských komunikací. Hlavní charakter použití je dán jmenovitou výškou a variantami instalací výložníků. Svítidlo lze instalovat na výložníky UZ, jednoramenné a dvojramenné, s vyložením do 2 000 mm. Jedná s o třístupňový bezpaticový stožár dodávaný v povrchové úpravě žárové zinkování. Spodní část dříku je opatřena otvorem s dvířky pro montáž svorkovnice. V ose dvířek jsou dva protilehlé oválné otvory pro průchod kabelů.

Výložníky

TYPOVÁ ŘADA: J

Výložník typu J se používá pro stožáry typu J, U, UL, UD v provedení jedno-, dvoj-, troj- a čtyřramenném s maximální délkou vyložení 3000 mm. Jedná se o obloukový výložník, který se vsazuje dovnitř vrchního stupně dříku a fixuje se ve zvolené pozici pomocí 4 šroubů M12. Pro použití tohoto typu výložníku je vrchní stupeň dříku vybaven 4 vsazenými maticemi M12.

TYPOVÁ ŘADA: UD

Výložníky typu UD se používají pro stožáry typu J, U, UL, zejména však pro stožáry typu UD v provedení jedno-, dvoj-, troj- a čtyřramenném s maximální délkou vyložení 3000 mm. Jedná se o lomený výložník, který se nasazuje na vrchní stupeň dříku a fixuje ve zvolené pozici pomocí 3 šroubů M16.

TYPOVÁ ŘADA: UZA, UZB

Výložníky typu UZA, UZB se používá výhradně pro stožáry typu UZ v provedení jedno- a dvojramenném s maximální délkou vyložení 2 000 mm. Jedná se o obloukový výložník, který se vsazuje dovnitř vrchního stupně dříku a fixuje ve zvolené pozici pomocí 4 šroubů M12 Výložníky typu UZA, UZB se dodává pouze v povrchové úpravě žárový zinek.

TYPOVÁ ŘADA: UZL

Výložníky typu UZL se používají pro stožáry typu UZL v provedení jednoramenném s maximální délkou vyložení 1200 mm. Jedná se o lomený výložník, který se nasazuje na vrchní stupeň a fixuje ve zvolené pozici pomocí 3 šroubů M12

TYPOVÁ ŘADA: JZ

Výložník typu JZ je výložník v jednoramenném provedení s maximální délkou vyložení 2 000 mm. Jedná se o obloukový výložník, odvozený od typu J, určený pro umístění na zdi budov, tj. na místa kde není možné instalovat kompletní stožár. Součástí výložníku jsou dva třmeny pro upevnění na zeď.

TYPOVÁ ŘADA: SK

TYPOVÁ ŘADA: SK Výložník typu SK se vyrábí v jednoramenném a dvojramenném provedení s maximální délkou vyložení 500 mm. Jedná se o jednoduchý lomený výložník určený pro stožár typu S, K.

TYPOVÁ ŘADA: SK-A

TYPOVÁ ŘADA: SK-B

TYPOVÁ ŘADA: SK-C

TYPOVÁ ŘADA: SK-D

© MK > All Rights Reserved 2oo6 | počítadlo.abz.cz